Piec kominkowy

Piec kominkowy

Po burzliwych poszukiwaniach i głębokich przemyśleniach zakupiliśmy do naszego domku piec kominkowy firmy Haas+Sohn model Grand Max Plus. Zastanawialiśmy się czy robić kominek czy wstawić kozę czy pieco-kominek i na razie stwierdziliśmy ze kupimy kozę czyli piec kominkowy a później jak skończy się budowa to pomyślimy o pieco-kominku.

Dzisiaj również na budowie postanowiłem w końcu pociągnąć kabel zasilający do naszego domku. I tutaj rada jeżeli bierzemy rury PCV na przepusty przez fundament do dla kabla YKY 5×10 średnica min 50 mm bo ja założyłem 40 mm i gdzieś w trakcie lania betonu na chudziak rura trochę gdzieś zbyt mocno się wygięła i sporo czasu walczyłem aby przecisnąć ten kabel do budynku.

Dzisiaj też w wolnej chwili pojechaliśmy zobaczyć armatury do łazienek. I już wiemy ze w naszej łazience prysznic będzie podtynkowy a do wanny będzie system napełniania przelewowy – teraz pogadam z hydraulikiem której firmy wyroby najlepiej brać. Pozostała oczywiście kwestia wyboru modelu i kwestia wyboru sposobu wykonania odpływu w naszym prysznicu czy ma być liniowy czy kratka.

1,039 total views, 2 views today

Ten wpis został opublikowany w kategorii Budowa i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 − 3 =